KMC Grup
 
Kurumsal

Kurumsal

       KMC Grup, 2009 yılından bu yana hızla büyüyerek sektörün lider firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Bugün itibariyle Türkiye ve Ortadoğuda 300' ü aşkın firmaya hizmet vermektedir.

KMC Otomasyon, Dünya'nın öncü markalarının tüm kapasitedeki elektronik üretim hatlarında kullanılan, makine ekipman ve sarf malzemelerin temsilciliğini yapmaktadır.

       Grup bünyesinde 2011 yılında kurulan KMC Elektronik; aktif/pasif komponent tedariği konusunda siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

      Grup bünyesinde bulunan bir diğer firma olan KMC Software; ERP, Muhasebe, Stok Takip, Üretim Yönetimi vb. paket programlar ile ilgili yazılım hizmeti sunmaktadır.

       KMC Grup, bütün kapasitelerdeki elektronik üretim hatları, sarf malzemeleri ve komponent tedariği konusunda sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile otomasyon (elektronik üretim hatlarında kullanılan makineler), kompanent (aktif & pasif ve elektro-mekanik) ve sarf malzemeler (elektonik üretim malzemeleri) konularında müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

Vizyonumuz

       Otomasyon ve elektronik sektöründe, müşterilerimizin tercih ettiği firma olmak.

Misyonumuz

      Kaynaklarımızı etkin yöneterek, müşterilerimizin beklentilerini, rakiplerimizden daha uygun şartlarda karşılamak.

Yönetim Politikamız

  • Müşteri şikayetlerini, kayıt altına almak, değerlendirmek, çözümlemek ve müşterilere geri bildirimde bulunmak.
  • Müşteri beklentilerini karşılamak ve aşmak.
  • Müşterilerimizle yaptığımız sözleşme şartlarına aynen uymak.
  • Çalışanlarımızın ve şirketimize gelen ziyaretçilerimizin sağlığına yönelik oluşabilecek tehlikeleri ve risklerini kontrol altına alıp minumum seviyeye indirmeyi veya yok etmeyi taahhüt ederiz.
  • Çevrenin korunmasına verdiğimiz önem gereği, faaliyetlerimizin, çevreye zarar vermesini engellemek, yaşanabilir ve sürdürülebilir bir çevreye katkı yapabilmek için kirliliği önlemeyi taahhüt ederiz.
  • Mevzuattan ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uymak, Çevre ve İSG risklerini azaltmak, yasal şartların güncelliğini takip etmek.
  • Entegre Yönetim Sistemleri ( Kalite, Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği ) bilincini çalışanlarımızca anlaşılmasını sağlamak ve gelişen bilgi teknolojilerini takibi için sürekli eğitimler vermek.