KMC Grup
 
Kariyer

KMC Grup Kariyer

KMC Grup olarak başarımızın temelini, stratejik yönetim yaklaşımımız ve insan kaynaklarından aldığımız güç oluşturmaktadır.İnsan kaynakları; şirketimizin kurumsal hedefleri ve başarı faktörlerini gerçekleştirmek için gerekli olan en önemli stratejik süreçlerden birisidir.

KMC Grup'un temel hedeflerinden biri, çalışanlarını potansiyellerini verimli olarak kullanabilecekleri ve şirketin ana hedeflerine ulaşmasında, katkı ve değer yaratabilecekleri görevlerde değerlendirmesidir. Bu hedeften yola çıkarak, çalışanların sürekli gelişimi ve potansiyellerini gerçekleştirmeleri için gelişim ortamı ve fırsatı yaratmak, çalışanların kendi iş sonuçlarının sorumluluğunu almalarını teşvik etmek, çalışanların öneri ve beklentilerini dikkate almak, bağlılığı güçlendirici yaklaşımları sürekli geliştirmek, güvenli, sağlıklı, etik değerlerin yaşatıldığı, iş ve özel yaşam arasındaki dengeyi dikkate alan bir iş ortamı sağlamak KMC Grup İnsan Kaynaklarının temel amaçlarıdır.

Başvuru Süreci

Şirketimize aşağıdaki formdan cv nizi göndererek başvurabileceğiniz gibi Yenibiriş deki ilanlarımızdan da ulaşabilirsiniz.

CV :  
Ön Yazı :